Βύζας Μεγάρων: Διέλυσε τον ΠΑΟΚ Μάνδρας με 5-1

Πρόβα τζενεράλε εν όψει του κυριακάτικου τοπικού ντέρμπι στο Λουτράκι στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ’ Εθνικής.

Ο Βύζας Μεγάρων ήταν καταιγιστικός στο κύπελλο και επικράτησε με 5-1 του ΠΑΟΚ Μάνδρας..
Στο 8′ ο Αλέξης Μαζιώτης με σουτ πέτυχε το 1-0. Δώδεκα λεπτά αργότερα ο Γκιόκας πάλι με σουτ ύστερα από φάουλ του Λάσκου έφερε το ματς στα ίσια 1-1. Στο 45′ ο Βλάχος έβγαλε την σέντρα από τα δεξιά και ο Μπαντζούνας με κεφαλιά έδωσε το προβάδισμα στον Βύζαντα 2-1. Στην επανάληψη το δίδυμο Λιούρα-Βαρελά με την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο στο β΄ ημίχρονο καθάρισε για τον Βύζαντα Μεγάρων που με γκολ δικά τους στο 49′ από σέντρα του Κλωνάρη ο Λιούρας πέτυχε το 3-1, τέσσερα λεπτά αργότερα ο Λιούρας έδωσε την ασιστ στον Βαρελά που ανέβασε τον δείκτη του σκόρ στο 4-1, για να κλείσει το σκορ στο 57′ ο Λιούρας με κεφαλιά ύστερα από σέντρα του Βαρελά.
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ: Καρνέσης, Αλεβίζος, Δημακάκος, Μπαντζούνας, Βαρδακώστας, Κλωνάρης, Παιδάκης(52′ Βαρελάς), Μαζιώτης Ακής(58′ Μαρινόπουλος), Ζωγράφος(46′ Λιούρας), Μαζιώτης Αλέξης, Βλάχος.